Difuzér a svíčky Cipresso Nobile v dárkové kazetě 200ml+200g

Skladem
Kód: KSC
1 599 Kč
Kategorie: Vůně do bytu
Ke každé objednávce nad 960,-Kč obdržíte od nás dárek dle výběru

Ano, dřevěná kazeta s vonnou svíčkou a difuzérem stejné vůně může být skvělý dárek. Tato kombinace poskytuje nejen vizuální estetický dojem, ale také působí na smysly pomocí vůně, což může vytvořit příjemnou atmosféru v místnosti. Dřevěněná kazeta navíc přidává dojem přírodní elegance.

V dřevěné kazetě naleznete difuzér 200 ml a svíčku z 100% sojového vosku, v barevném skle s dřevěným knotem s vůní Acqua di Bolgheri Cipresso Nobile.

Na podrobnosti o jednotlivých produktech se podívejte zde

Vonná Svíčka Cipresso Nobile

Difuzér Cipresso Nobile

 

Bezpečnostní listy difuzéru:

BEZPEČNOSTNÍ VĚTY (H): H225 VYSOCE HOŘLAVÁ KAPALINA A PÁRY, H319 ZPŮSOBUJE VÁŽNÉ PODRÁŽDĚNÍ OČÍ H317 MŮŽE ZPŮSOBIT ALERGICKOU KOŽNÍ REAKCI H411 TOXICKÝ PRO VODNÍ OGANISMY, S DLOUHODOBÝMI ÚČINKY, OBAL UCHOVÁVEJTE K DISPOZICI S OZNAČENÍ VÝROBKU PO DOBU POUŽÍVÁNÍ P102 UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ P210 CHRAŇTE PŘED TEPLEM/ JISKRAMI/OTEVŘENÝM PLAMENEM/HORKÝMI POVRCHY.- ZÁKAZ KOUŘENÍ. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ DŮKLADNĚ VYPLACHUJTE VODOU, VYJMĚTE KONTAKTNÍ ČOČKY, POKUD JSOU NASAZENY, POKUD JE LZE VYJMOUT SNADNO, POKRAČUJTE VE VYPLACHOVÁNÍ. PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE NEBO VYRÁŽKY PONOŘTE DO STUDENÉ VODY/ZABALTE DO VLHKÉHO OBVAZU. PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE OPLÁCHNĚTE J VODOU, PŘÍPADNĚ OSPRCHUJTE. V PŘÍPADĚ PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE NEBO VYRÁŽKY KONTAKTUJTE LÉKAŘE

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.