Ošetření pleti s vadami hyperpigmentace s kyselinou glykolovou-Trattamento Schiarente Illuminante Anti eta Pelle con Macchie 350 ml

Skladem
Kód: KG003SADA
1 950 Kč
Ke každé objednávce nad 960,-Kč obdržíte od nás dárek dle výběru

K ošetření pleti trpící hyperpigmentací s kyselinou glykolovou a k zesvětlení pokožky s efektem proti vráskám. 3měsíční kůra, 100% BIO.

 

Popis:

 

Zajistí požadující ošetření pleti trpící vadami hyperpigmentace v sadě k zesvětlení pokožky, s efektem proti stárnutí. Kožní skvrny jsou zapříčiněny hyperpigmentací. Změny barvy kůže, které se obecně jeví jako tmavé skvrny s jiným tvarem, a to především na místech více vystavených slunci (v obličeji, na rukách a dekoltu). Jsou způsobeny aktivací procesu melaninu. K tomu dochází z mnoha příčin, např. působením hormonů, enzymů, bílkovin, nebo užívání některých látek, např. antibiotik či hormonální antikoncepce. K hyperpigmentaci také dochází při nesprávném používání parfému a následném vystavením se slunci. Během pobytu na slunci, UVB paprsky stimulují sythesis melanin v melanocytech. Kyselina glykolová tím, že odlupuje svrchní vrstvu pokožky, tedy tu odumřelou, pomáhá vymizet jemným vráskám a pigmentovým skvrnám. K posílení zesvětlení pokožky obsahuje sada kyselinu kojic a řebříček (Achillea). Sada kyseliny glykolové proti hyperpigmentaci výrazně odstraňuje tyto vady, zesvětluje pokožku, a zároveň odstraňuje jemné linky, vyhlazuje vrásky a stimuluje buňky k produkci kolagenu.

Sada obsahuje 4 produkty:

-přípravné tonikum, 200 ml

-denní krém, 50ml

-krém s kyselinou glykolovou 12%, 50ml

-achillea gel, 50ml

Sada s pH 3,5 je určena pouze dospělým osobám. Dermatologicky testováno. Obsahuje retinol C a aloe vera, a je tedy šetrná k pleti. K ošetření pleti po dobu 30 dní.

 

Použití:

 

Ráno použijte Přípravné tonikum a denní krém, večer po vyčištění pleti přípravným tonikem ji ošetřete krémem s kyselinou glykovou 12% a poté naneste krém Achillea. Krém Achillea je možné používat i samostatně.

 

 

Více o kyselině kojové, kterou obsahuje krém Achillea:

 

Jednou z látek obsaženou v sadě je kyselina kojová (Kojic Acid; C6H6O4; 5-hydroxy-2- (hydroxymethyl)-4-pyrone). Ta je produktem plísně (houby), především druhem Aspergillus oryzae . Aspergillus je plíseň, která tvoří v kultuře obvykle černé, hnědé, žluté až bílé kolonie v závislosti na prostředí. Vyskytuje se v Japonsku, kde byla nazvána "národní houbou", ale nejenom tam. Používá se při vaření sójových omáček, do miso a dalších tradičních japonských jídel či ke kvašení sóji. Kvas se používá spolu s dalšími přísadami k výrobě alkoholických nápojů jako je huangjiu, saké, makgeolli a shochu. Kyselina kojic je vedlejším produktem fermentačního procesu při výrobě japonského rýžového vína. Z Japonska je převzat také její název – Kojic. Na základě posledních poznatků se začala používat v kosmetice jako přírodní prostředek k bělení kůže a k odstranění pigmentových problémů a stařeckých skvrn. Kyselina kojová byla poprvé objevena v roce 1989 a nyní je používána jako přírodní alternativa k hydrochinonu. Studie prokázaly, že je účinná jako zesvětlující činidlo, skrze brždění produkce melaninu (hnědé barvivo). Existují přesvědčivé výzkumy, prokazující přímé účinky Kojic kyseliny na inhibici (tedy snížení aktivity, produkce melaninu). Nebezpečí používání kyseliny Koji jako bělícího činidla je, že zvyšuje citlivost kůže a může dojít až k nežádoucímu snížení množství melaninu v kůži. Kůže poté vybledne a ztrácí přirozenou obranyschopnost. V sadě s kyselinou glykovou pro odstranění hyperpigmentace je kyselina kojová obsažena v takové míře, aby k těmto projevům nedocházelo. Navíc sada obsahuje krém Achillea, jehož základem je řebříček, který má nejen protizánětlivé ale i antibakteriální účinky a zabraňuje tak nežádoucí infekci.

 

 

Upozornění: Pokyny před použitím: Varování:
Produkt je určen pouze dospělým osobám. Sada s pH 3.5 je dermatologicky testovaná,
obsahuje retinol C a aloe vera. Produkt je šetrný k pleti, nicméně je nutné dodržovat určitá
omezení, jako jsou:
- Používání AHA kyselin při těhotenství, kojení, autoimunitních onemocněních, při častých
oparech, léčbě deriváty vitamínu A proti akné (Reocutan), při ozařování, po spálení pokožky
na sluníčku či v soláriu a při jakémkoliv probíhajícím akutním onemocnění.
- Pouze po konzultaci s lékařem lze používat u seborhoické či atopické dermatitidě, rosacei,
při sklonu ke vzniku keloidních jizev, zesvětlování pigmentových névů a útvarů nejistého
původu a těžších hyperkeratoz (tj. nadměrné ztluštění a rohovatění kůže).
- Produkty obsahující AHA kyseliny se můžou používat cca 21 dní po laserovém ošetření, po
ošetření frakčním CO2 laserem, a až 2 měsíce po aplikaci butoxu.

 

Certifikaty

 

 

Složení Achillea gelu :

voda, glycerin, obecný Achillea millefolium extrakt, Malva sylvestris (extrakt z lístků květu slézu, obecný Achillea millefolium olej, kojic acid, Citrus grandis (výtažek ze semen grepu) , retinylpalmitát, tokoferol acetát, kyselina askorbová

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.