Vonná svíčka s dřevěným knotem Lavanda 200 g

Skladem
Kód: T3862
600 Kč
Kategorie: Vonné svíčky
Ke každé objednávce nad 960,-Kč obdržíte od nás dárek dle výběru

Dejte svému prostoru nový rozměr s naší exkluzivní vonnou svíčkou Lavanda vyrobenou výhradně ze sojového vosku, v barevném skle, s dřevěným víčkem a knotem.

Svíčka ze sojového vosku má několik výhod. Je ekologicky šetrnější, neobsahuje toxické látky, jako některé parafínové svíčky, a má delší hořící dobu/ cca 50 hod./ Sojový vosk také umožňuje rovnoměrné spalovaní svíčky, což vytváří stabilní plamen a minimalizuje tvorbu černého sazového kouře, který je tak nežádoucí při spalovaní jiných svíček.

Vonná esence svíčky spojuje svěží a dřevitou vůni cypřiše s bergamotem a vodními tóny. Kombinace tlumeného světla a kouzelné jemné vůně vytvoří dokonalou atmosféru pro relaxaci a pohodu, kterou umocní lehký praskot knotu při jeho spalování.

 

Použití:

knot mějte nastavený na délu 0,5 cm, nestříhejte jej. Svíčku je dobré ponechat hořet 3-4 hodiny, do té chvíle než se voskový povrch úplně roztaví. Jinak se objeví ve vosku kráter a knot se bude při opětovné zapálení topit až přestane hořet. Nikdy nezapalujte svíčku opětovně, dokud nevychladne. Svíčka nehoří vysokým plamenem, jen jemně plápolá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.